SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

Mokamas automobilių stovėjimas Vilniuje

Naudojimosi instrukcija

Norėdami įvažiuoti į aikštelę privažiuokite arčiau pakeliamojo užtvaro ir palaukite kol bus nuskaitytas transporto priemonės valstybinis numeris. Nuskaičius valstybinį numerį - užtvaras pasikels.   

Norėdami išvažiuoti iš aikštelės  - sumokėkite už stovėjimą automatinėje kasoje, esančioje prie išvažiavimo, vadovaujantis ant jos esančia mokėjimo instrukcija, atlikus mokėjimą privažiuokite arčiau užtvaro ir palaukite kol jis pasikels. Už stovėjimą galima mokėti monetomis, banknotais ir banko kortelėmis arba mokėti mobiliąja programėle m.Parking.

Kasos ekrane matysite tikslią mokėjimo sumą. Automatinė kasa duoda grąžą.

Maloniai prašome mokant už stovėjimą savo transporto priemone neužstatyti  išvažiavimo iš aikštelės. 

SĮ "Susisiekimo paslaugos" eksploatuojamų transporto priemonių stovėjimo aikštelių naudojimosi taisyklės.

 

Dėmesio!

  • Transporto priemonės valstybiniai numeriai turi būti švarūs, kitu atveju įranga jų nenuskaitys ir nebus galimybės įvažiuoti ar išvažiuoti.
  • Po apmokėjimo išvažiavimui skiriama  15 min. Pradelsus šį laiką - stovėjimo laikas skaičiuojamas iš naujo.
  • Esant techniniam įrangos sutrikimui prašome susisiekti su mumis telefonu +37065607125.

 

Už ilgalaikį stovėjimą mokama SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre Gedimino pr. 9A, tel. (8 5) 210 7050, el. paštas info@parking.lt  darbo dienomis nuo 7 val. iki 20 val. ir šeštadienį nuo 9 val. 30 min. iki 18 val. galima įsigyti savaitinį, dviejų savaičių, mėnesio ir trijų mėnesių transporto priemonės stovėjimo leidimą. Duomenys leidimui bei PVM sąskaitai faktūrai gauti pateikiami iš anksto.