SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

Mokamas automobilių stovėjimas Vilniuje

Aktualijos

Vilniuje automobiliai bus statomi išmaniai (2017 08 17)
Nuo šiandien Vilniuje pradedamas automobilių stovėjimo valdymo projektas.
Plačiau »
Apklausa: mokamas stovėjimas įveda daugiau tvarkos (2017 08 03)
Septyni iš dešimties vairuotojų Vilniuje įsitikinę, kad esant mokamam automobilių stovėjimui transporto priemonės statomos tvarkingiau, atskleidžia naujausias vairuotojų nuomonės tyrimas. Pernai taip manančiųjų buvo 60 proc. vairuotojų.
Plačiau »
Vilnius kovą su kamščiais pradeda jau vasarą – pristatytos pirmosios „Statyk ir važiuok“ aikštelės (2017 07 31)
Nuo šiandien Vilniuje pradeda veikti naujovė - užsienyje populiarios „Park & Ride“ („Statyk ir važiuok“ )aikštelės, kurios neatsiejamos nuo modernaus miesto veido. Pagrindinėse privažiavimo į centrinę miesto dalį arterijose atidaromos kombinuotos kelionių jungties aikštelės, kuriose vairuotojai galės palikti savo automobilį ir kelionę tęsti viešuoju transportu. Šiomis aikštelėmis galės naudotis bet kuris vairuotojas, gyvenantis Vilniuje ar atvykęs į Vilnių ir keliaujantis į miesto centrinę dalį.
Plačiau »
Atsinaujinusiame Vingio parke – tvarkingiau statomi automobiliai, stovėjimo vietos tik šeimoms (2017 06 30)
Atsinaujinęs Vingio parkas turi naujų gerų žinių čia sportuojantiems ir poilsiaujantiems vilniečiams ir miesto svečiams – parke bus kur kas mažiau automobilių.
Plačiau »
Vilniaus centre ir jo apylinkėse automobiliai bus statomi tvarkingiau (2017 06 23)
Nuo šių metų birželio pabaigos keičiasi automobilių statymo tvarka dalyje Vilniaus miesto gatvių ir aikštelių. Pokyčiai įgyvendinami sulaukus gyventojų ir įstaigų skundų dėl netvarkingai statomų, eismą apsunkinančių automobilių bei siekiant sureguliuoti statomų transporto priemonių srautus ir stovėjimo trukmę. Tikimasi, kad įvedus vietinę rinkliavą už automobilių statymą, automobiliai dalyje Naujamiesčio, Užupio, Antakalnio prieigose ir centrinėje miesto dalyje bus statomi tvarkingiau. Mokamas automobilių stovėjimas įvedamas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintas rinkliavos zonas įtrauktose gatvėse, kuriose galima rinkti vietinę rinkliavą už transporto priemonių statymą.
Plačiau »
Senamiesčio gyventojams – daugiau erdvės kiemuose (2017 06 20)
Remiantis sėkmingu dalies Senamiesčio teritorijos pavyzdžiu, sostinėje ir daugiau kiemų taps erdvesniais bei tvarkingesniais. Vienas tokių – vidinė teritorija šalia Vasario 16–osios g. 2 esančio daugiabučio namo. Atsižvelgiant į gyventojų prašymus šioje teritorijoje nuo birželio 27 d. bus apmokestintas automobilių stovėjimas.
Plačiau »
Vilniuje – daugiau stovėjimo vietų centro prieigose (2017 06 06)
Vilniuje atsiras daugiau stovėjimo vietų centro prieigose – jau nuo birželio 14 d. vilniečiai ir miesto svečiai galės naudotis beveik 130 naujų vietų Maironio ir A. Goštauto gatvėse.
Plačiau »
Vilniuje – vairuotojų apklausa dėl mokamo stovėjimo (2017 05 10)
Šiandien Vilniuje pradedama vairuotojų apklausa, kurios tikslas – nustatyti, kaip vairuojantieji sostinėje vertina vietine rinkliava apmokestintą automobilių stovėjimą. Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ užsakymu apklausa bus atliekama centrinėje miesto dalyje, vietine rinkliava apmokestintose gatvėse ir aikštelėse. Per artimiausias keletą savaičių mokamomis stovėjimo vietomis besinaudojančius vairuotojus apklaus rinkos tyrimų bendrovė UAB „Eurotela“.
Plačiau »
Senamiesčio gyventojams – atokvėpis nuo svetimų automobilių (2017 03 20)
Atsižvelgiant į gyventojų prašymus ir kylančias problemas dėl netvarkingai statomų automobilių, nuo kovo 23 d. bus apmokestintas automobilių stovėjimas Vokiečių g. nelyginių namų kieme ir Karmelitų g. 3 kieme.
Plačiau »
Svarbi informacija „mParking Lietuva“ programėlės vartotojams (2017 03 02)
„mParking Lietuva“
Plačiau »
Archyvas »
[1] 2 »