SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

Mokamas automobilių stovėjimas Vilniuje

Aktualijos

Filmavimo darbai Tilto g. (2018 05 25)
Norime pranešti apie planuojamus filmavimus ir eismo ribojimus Tilto g. gegužės 29 d. nuo 5:30 val. iki 17:30 val. ir gegužės 30 d. nuo 6:30 val. iki 18:30 val. Nurodytu laiku Tilto g. iš A. Goštauto g. ir Vilniaus g. sankryžos pusės bus uždarytas transporto priemonių eismas. Įvažiuoti į Tilto g. bus galima iš Radvilų gatvės. Tilto g. dalyje tarp Vilniaus g. ir Radvilų g. galimas trumpas (iki 3 min.) eismo stabdymas. Taip pat šioje Tilto g. dalyje bus draudžiamas transporto priemonių statymas.
Plačiau »
Naujienos elektromobilių numerių ženklinimo tvarkoje nuo balandžio 1 d. (2018 04 11)
Iki 2018 m.  balandžio 1 d. automobilių numeriai su priekyje esančiu EV raidžių deriniu ir keturiais skaičiais buvo išduodami tik gryniesiems elektromobiliams. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2001 m. gegužės 25 d. įsakymu Nr. 260 (nauja redakcija): https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.B2BD63CD4CEC/WlBeQDmlrU , nuo balandžio 1 d. yra pakeista automobilių numerio ženklų sudarymo tvarka.
Plačiau »
V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų g. – saugesnis eismas ir daugiau erdvės stovėjimui (2018 02 28)
Nuo kovo 1-osios sostinės savivaldybė keičia eismo organizavimą V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų gatvėse – didina eismo saugumą ir skiria daugiau erdvės automobilių statymui.  
Plačiau »
Vietinė rinkliava už automobilį Vilniuje – nuo šiol dar daugiau apmokėjimo punktų (2018 01 04)
Turbūt ne vienam vairuotojui yra tekę bent kartą pamiršti sumokėti už automobilio stovėjimą mokamoje vietoje sostinėje. Gavus pranešimą apie tai iškyla klausimas – kur ir kaip atlikti mokėjimą?
Plačiau »
Žvėryne automobiliai bus statomi tvarkingiau (2017 11 21)
Besibaigiant lapkričiui Žvėrynas pasitinka vilniečių lauktus pokyčius – šiame sostinės rajone automobiliai bus statomi tvarkingiau. Atsižvelgus į Žvėryno gyventojų pageidavimus dėl netvarkingai statomų automobilių bei verslo infrastruktūros plėtros keliamus iššūkius nuo lapkričio 23 d. Žvėryne pradedama rinkti vietinė rinkliava už automobilių stovėjimą.
Plačiau »
Nuo lapkričio 20 d. – automobilių stovėjimo tvarkos pokyčiai Vilniuje (2017 11 14)
Nuo šių metų lapkričio 20 d. keičiasi automobilių statymo tvarka dalyje Vilniaus miesto gatvių ir aikštelių. Pokyčiai įgyvendinami sulaukus gyventojų ir įstaigų skundų dėl netvarkingai statomų, eismą apsunkinančių automobilių bei siekiant sureguliuoti statomų transporto priemonių srautus ir stovėjimo trukmę. Planuojama, kad įvedus vietinę rinkliavą už automobilių statymą, automobiliai dalyje Senamiesčio, Naujamiesčio, Užupio ir centro prieigose bus statomi tvarkingiau. Mokamas automobilių stovėjimas įvedamas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintas rinkliavos zonas įtrauktose gatvėse, kuriose galima rinkti vietinę rinkliavą už transporto priemonių statymą.
Plačiau »
Vilniuje automobiliai bus statomi išmaniai (2017 08 17)
Nuo šiandien Vilniuje pradedamas automobilių stovėjimo valdymo projektas.
Plačiau »
Apklausa: mokamas stovėjimas įveda daugiau tvarkos (2017 08 03)
Septyni iš dešimties vairuotojų Vilniuje įsitikinę, kad esant mokamam automobilių stovėjimui transporto priemonės statomos tvarkingiau, atskleidžia naujausias vairuotojų nuomonės tyrimas. Pernai taip manančiųjų buvo 60 proc. vairuotojų.
Plačiau »
Vilnius kovą su kamščiais pradeda jau vasarą – pristatytos pirmosios „Statyk ir važiuok“ aikštelės (2017 07 31)
Nuo šiandien Vilniuje pradeda veikti naujovė - užsienyje populiarios „Park & Ride“ („Statyk ir važiuok“ )aikštelės, kurios neatsiejamos nuo modernaus miesto veido. Pagrindinėse privažiavimo į centrinę miesto dalį arterijose atidaromos kombinuotos kelionių jungties aikštelės, kuriose vairuotojai galės palikti savo automobilį ir kelionę tęsti viešuoju transportu. Šiomis aikštelėmis galės naudotis bet kuris vairuotojas, gyvenantis Vilniuje ar atvykęs į Vilnių ir keliaujantis į miesto centrinę dalį.
Plačiau »
Atsinaujinusiame Vingio parke – tvarkingiau statomi automobiliai, stovėjimo vietos tik šeimoms (2017 06 30)
Atsinaujinęs Vingio parkas turi naujų gerų žinių čia sportuojantiems ir poilsiaujantiems vilniečiams ir miesto svečiams – parke bus kur kas mažiau automobilių.
Plačiau »
Archyvas »
[1] 2 »