SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

Mokamas automobilių stovėjimas Vilniuje

Aktualijos

Vilniaus centre ir jo apylinkėse automobiliai bus statomi tvarkingiau (2017 06 23)
Nuo šių metų birželio pabaigos keičiasi automobilių statymo tvarka dalyje Vilniaus miesto gatvių ir aikštelių. Pokyčiai įgyvendinami sulaukus gyventojų ir įstaigų skundų dėl netvarkingai statomų, eismą apsunkinančių automobilių bei siekiant sureguliuoti statomų transporto priemonių srautus ir stovėjimo trukmę. Tikimasi, kad įvedus vietinę rinkliavą už automobilių statymą, automobiliai dalyje Naujamiesčio, Užupio, Antakalnio prieigose ir centrinėje miesto dalyje bus statomi tvarkingiau. Mokamas automobilių stovėjimas įvedamas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintas rinkliavos zonas įtrauktose gatvėse, kuriose galima rinkti vietinę rinkliavą už transporto priemonių statymą.
Plačiau »
Senamiesčio gyventojams – daugiau erdvės kiemuose (2017 06 20)
Remiantis sėkmingu dalies Senamiesčio teritorijos pavyzdžiu, sostinėje ir daugiau kiemų taps erdvesniais bei tvarkingesniais. Vienas tokių – vidinė teritorija šalia Vasario 16–osios g. 2 esančio daugiabučio namo. Atsižvelgiant į gyventojų prašymus šioje teritorijoje nuo birželio 27 d. bus apmokestintas automobilių stovėjimas.
Plačiau »
Vilniuje – daugiau stovėjimo vietų centro prieigose (2017 06 06)
Vilniuje atsiras daugiau stovėjimo vietų centro prieigose – jau nuo birželio 14 d. vilniečiai ir miesto svečiai galės naudotis beveik 130 naujų vietų Maironio ir A. Goštauto gatvėse.
Plačiau »
Vilniuje – vairuotojų apklausa dėl mokamo stovėjimo (2017 05 10)
Šiandien Vilniuje pradedama vairuotojų apklausa, kurios tikslas – nustatyti, kaip vairuojantieji sostinėje vertina vietine rinkliava apmokestintą automobilių stovėjimą. Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ užsakymu apklausa bus atliekama centrinėje miesto dalyje, vietine rinkliava apmokestintose gatvėse ir aikštelėse. Per artimiausias keletą savaičių mokamomis stovėjimo vietomis besinaudojančius vairuotojus apklaus rinkos tyrimų bendrovė UAB „Eurotela“.
Plačiau »
Senamiesčio gyventojams – atokvėpis nuo svetimų automobilių (2017 03 20)
Atsižvelgiant į gyventojų prašymus ir kylančias problemas dėl netvarkingai statomų automobilių, nuo kovo 23 d. bus apmokestintas automobilių stovėjimas Vokiečių g. nelyginių namų kieme ir Karmelitų g. 3 kieme.
Plačiau »
Svarbi informacija „mParking Lietuva“ programėlės vartotojams (2017 03 02)
„mParking Lietuva“
Plačiau »
PRANEŠIMAS DĖL VIETINĖS RINKLIAVOS POKYČIŲ NUO KOVO MĖN. (2017 02 07)
Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ primena, kad nuo kovo 1 d. keisis vietinės rinkliavos už automobilių statymą Vilniaus mieste nuostatai. Pokyčiais siekiama užtikrinti tvarkingą automobilių statymą ir sureguliuoti jų stovėjimo trukmę.
Plačiau »
Nuo kovo keisis vietinė rinkliava už automobilių statymą (2017 02 06)
Vasario 1 d. sostinės taryba priėmė sprendimą dėl vietinės rinkliavos už automobilių statymą Vilniaus mieste nuostatų keitimo. Pokyčiais siekiama užtikrinti tvarkingą automobilių statymą ir sureguliuoti jų stovėjimo trukmę.
Plačiau »
Nuo 2017 m. vasario 1 d. keičiasi automobilių statymo įkainiai SĮ „Susisiekimo paslaugos“ eksploatuojamose automobilių stovėjimo aikštelėse Gedimino pr. 9A ir Tilto g. 14, Vilniuje. (2017 01 09)
Keičiasi automobilių statymo įkainiai SĮ „Susisiekimo paslaugos“ eksploatuojamose automobilių stovėjimo aikštelėse Gedimino pr. 9A ir Tilto g. 14, Vilniuje.
Plačiau »
Vilniečiai jau gali įsigyti elektroninius gyventojų leidimus automobiliams statyti (2016 11 29)
Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad gyvenantieji Vilniuje rinkliava apmokestintose vietose jau gali įsigyti elektroninius gyventojų leidimus automobiliams statyti. Kaip ir anksčiau, leidimą įsigyti galės kiekvienas, deklaravęs savo gyvenamąją vietą Vilniaus mieste ir gyvenantis rinkliava apmokestintoje teritorijoje. Turintiems įprastinius leidimus nieko daryti nereikės – jie galioja iki leidime nurodytos datos.
Plačiau »
Archyvas »
[1] 2 »