SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

Mokamas automobilių stovėjimas Vilniuje

Dėmesio! Nuo 2022.07.01 keičiasi rinkliavos zonų ribos.

Su naujomis rinkliavų zonomis galite susipažinti: https://arcg.is/1CyX4j

Įsigiję leidimą statyti automobilį žaliojoje rinkliavos zonoje, automobilį galėsite statyti tik Vilniaus miesto savivaldybės administracijos apmokestintose automobilių stovėjimo vietose, patenkančiose į žaliąją rinkliavos zoną.

Įsigiję leidimą statyti automobilį geltonojoje rinkliavos zonoje, automobilį galėsite statyti tik Vilniaus miesto savivaldybės administracijos apmokestintose automobilių stovėjimo vietose, patenkančiose į žaliąją ir geltonąją rinkliavos zonas.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad apmokėjimo metu pateikti automobilio duomenys, rinkliavos galiojimo laikotarpis ar kiti duomenys nekeičiami. Sumokėta vietinė rinkliava nesuteikia teisės statyti automobilius privačiose automobilių stovėjimo aikštelėse, kuriose yra nustatytas mokestis už parkavimą.

Sumokėta vietinė rinkliava nėra pridėtinės vertės mokesčio objektas ir PVM neapmokestinama. PVM sąskaitos faktūros už vietinę rinkliavą nėra išrašomos.* - privalomi laukai


Norite pridėti dar vieną automobilį? Spauskite čia

Susipažinau su tvarka
Patvirtinu, kad mano duomenys teisingi

Patvirtinimą apie apmokėtą rinkliavą išsiųsime Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu.

Jeigu pageidaujate sąskaitos faktūros už mokėjimo inicijavimo paslaugos mokestį (0,20€) – ją galite gauti paspaude ant šios nuorodos: https://mano.neopay.lt/saskaita