SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

SĮ "Susisiekimo Paslaugos"

Mokamas automobilių stovėjimas Vilniuje

Įsigiję leidimą statyti automobilį žaliojoje rinkliavos zonoje, automobilį galėsite statyti tik Vilniaus miesto savivaldybės administracijos apmokestintose automobilių stovėjimo vietose, patenkančiose į žaliąją rinkliavos zoną (žemėlapis).

Įsigiję leidimą statyti automobilį geltonojoje rinkliavos zonoje, automobilį galėsite statyti tik Vilniaus miesto savivaldybės administracijos apmokestintose automobilių stovėjimo vietose, patenkančiose į žaliąją ir geltonąją rinkliavos zonas (žemėlapis).

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad apmokėjimo metu pateikti automobilio duomenys, rinkliavos galiojimo laikotarpis ar kiti duomenys nekeičiami.

Dėmesio! Užsakant stovėjimą didesniam automobilių kiekiui, rekomenduojame vieno užsakymo metu įvesti ne daugiau kaip 40-ies automobilių valstybinius numerius. Dėl mėnesio rinkliavos mokėjimo sąlygų, kai užsakomas stovėjimas daugiau kaip 40 automobilių, susisiekite su mumis el. p. info@parking.lt   

Sumokėta vietinė rinkliava nėra pridėtinės vertės mokesčio objektas ir PVM neapmokestinama. PVM sąskaitos faktūros už vietinę rinkliavą nėra išrašomos.

* - privalomi laukai 


Norite pridėti dar vieną automobilį? Spauskite čia

Susipažinau su tvarka
Patvirtinu, kad mano duomenys teisingi

Patvirtinimą apie apmokėtą rinkliavą išsiųsime Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu.

Jeigu pageidaujate sąskaitos faktūros už mokėjimo administravimo mokestį – persiųskite apmokėto leidimo laišką su įmonės rekvizitais į el. paštą: MIP@neofinance.com